Rehabilitace v domácím prostředí

  Pro imobilní osoby, které se nemohou dostavit na ambulantní ošetření zajišťuji rovněž službu rehabilitace v domácím prostředí. Jedná se o velmi individuální péči zaměřenou na potřeby klienta a jeho rodiny. Při úvodní schůzce si vytyčíme cíle, kterých bychom chtěli dosáhnout a poté připravím terapeutický plán na míru. Součástí je edukace rodinných příslušníků či ošetřovatelů i pomoc s výběrem vhodných pomůcek. 

   Domácí rehabilitace je vhodná pro všechny osoby upoutané z nejrůznějších příčin na lůžko. Nejčastěji službu využívají pacienti s neurologickými (cévní mozková příhoda, Parkinsonova nemoc, roztroušená skleróza, úrazy míchy a nervů, ...) či ortopedickými onemocněními (po endoprotéze kyčelního nebo kolenního kloubu) a rovněž těžké poúrazové a bolestivé stavy pohybového aparátu.  

   Není vhodná v případě, že byl lékařem předepsán klidový režim. Neměla by být prováděna především při akutních bakteriální či virových onemocněních nebo při celkovém vyčerpání organismu.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky